Modelism - RHC Forum: Retragere - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Retragere

#1 Useril este offline   wabo 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 394
  • Inregistrat: 01-April 02

Postat 10 September 2003 - 10:30 AM

Din cauza ca ultimul mesaj al meu a fost iar cenzurat si modificat, retragem oferta de validitate de bonuri de valoare gastigati la Cupa Bistrita pe la magazin de modelism din Bucuresti . Bonuri nu vor fi valabile acollo ci numai direct la mine sau pe la sponzori celealti, de care numele aici nu poate fi folosite din cauza sistemul urmarit pe Forum aceasta.

In plus va rog sa intelegeti ca aceasta a fost si ultimul meu mesaj de pe Forum. Mesaje prin mesagerie privata nu vor mai fi luat in considerare si numai vor fi raspunzuri la ele. Ma puteti gasi pe telefon 0263 233715 sau prin email walterborn@web.de
in legatura cu Cupa Bistritei.
Salutare
Walter Born
0

#2 Useril este offline   Andrei 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 562
  • Inregistrat: 15-March 02

Postat 10 September 2003 - 11:39 AM

Pentru a risipi un pic din impresia creata de wabo ca dinsul este victima cenzurii securisto-ceausiste (cum ne-a caracterizat intr-un email) existenta in forumul RHC redau mai jos mesajul trimis dinsului:

"Wabo,

Te-am rugat de nenumarate ori sa nu-ti promovezi site-urile pe forumul nostru. De ce nu vrei sa ne intelegi? Te sprijinim in ideile tale modelistice dar nu putem fi de acord cu "smecheriile" de promovare a site-urilor tale.
Intelege ca multi te cunosc din Forumul RHC si nu din cenzuratpunctcom. Respecta efortul nostru si noi te vom respecta pe tine!"

Confirm si pe aceasta cale faptul ca intarim prin actiune regulamentul Forumului in care se specifica CLAR ca nu acceptam reclama din mesaje in orice forma a ei !.
Andrei
-- Nu mor caii cind vor cainii --
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro